Toke me qera ne fshatin e Prushit ne Tirane

ID TRR-122-44A
Lloji prones Toke
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Sipërfaqe m2 6000
Qyteti Tirane
Adresa Fshati Prush

Parcele toke me qira prane rruges kryesore ne fshatin Prush ne Tirane.
Siperfaqja eshte 6000 m2, me nje akses shume te shpejte ne rrugen kryesore.
Toka eshte e shtruar me cakull dhe e niveluar.

Ka korrent trefazor dhe uje panderprerje.
Ndodhet pak kilometra nga Tirana dhe me shume interes per biznese te ndryshme.

Cmimi 1600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën