Toke me qera prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane (TRR-218-3R)

ID TRR-218-3R
Lloji prones Toke
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Sipërfaqe m2 1270 m2
Qyteti Tirane
Adresa Domje, Tirane

Toke me qera ne fshatin e Domjes ne Tirane.

Toka shtrihet ne nje siperfaqe prej 1270 m2 me statusin are dhe pozicionohet ngjitur me rrugen.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe ne zhvillim te vazhdueshem per shkak te afersise me zonen indstriale.

Ka akses te drejtperdrejte ne autostraden Tirane-Durres.

 

Cmimi: 800 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën