Toke ne shitje ne Orikum, Vlore (VLS-1014-1j)

ID VLS-1014-1j
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 euro
Sipërfaqe m2 3700 m2
Qyteti Vlore
Adresa

Toke Are ne shitje ne qytetin e Orikumit.
Toka ka nje siperfaqe prej 3700 m2, te pozicionuar 1 km larg ne vije ajrore nga deti.
Sic mund ta shihni dhe ne foto, zona eshte populluar dhe jane ndertuar vila ne te.
Shume prane tokes do ndertohet autostrada e re qe do kaloje mes perms Karaburunit, e cila do rrise vleren e saj.
Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor si Are, por eshte lehte e tranferueshme ne Truall, ne te cilin ju mund te investoni apo ndertoni.


Cmimi: 100.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën