Toke ne shitje prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-3E)

ID GLS-918-3E
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 67.200 Euro
Sipërfaqe m2 5600 m2
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa Armathe, Gjiri i LAlzit

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit.

Toka ka nje siperfaqe prej 5600 m2.

Ndodhet 300 m mbi rrugen kryesore qe shkon per tek Gjiri i Lalzit.

Prona gjendet ne Babush. Aty mund te ndertohen edhe 7 apo 8 vila.

Toka ka certifikate te rregullt pronesie.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, Autostaden Tirane Durres dhe  rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 12 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit.
Ka nje siperfaqe prej 5600 m2 duke
Në Shitje GLS-119-2L 60.000 €

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit. Ka nje siperfaqe prej 5600 m2 duke u pozicionuar ...