Toke per shitje afer autostrades Tirane-Durres ne zonen e Sukthit, (TRS-418-1d)

ID TRS-418-1d
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 774.000 Euro
Sipërfaqe m2 8600 m2
Qyteti Durres
Adresa Barake, Sukth

Toke per shitje ne zonen e Barakes ne Sukth.

Pozicionohet buze autostrades Tirane-Durres dhe ka akses te lehte ne te gjitha qytet e Shqiperise se mesme.

Toka ka nje siperfaqe prej 8600 m2 ne statusin are.

Shume e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi dhe investimi.

Me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 90 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën