Toke per shitje ne Autostraden Lushnje-Fier (LUS-118-1R)

ID LUS-118-1R
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 74.980 Euro
Sipërfaqe m2 3749 m2
Qyteti Lushnje
Adresa Autostrada Lushnje-Fier

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier.

Toka ndodhet ne kilometrin 7 te autostrades, prane Kompleksit Joti.

Ka nje siperfaqe prej 3749 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare ngjitur me rrugen.

Eshte nje prone e pershtatshme per cdo lloj investimi.

Ka akses te drejtperdrejte ne autostrade dhe eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 20 euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën