Toke per shitje ne autostraden Tirane-Durres ne Durres

ID DRS-1119-1S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 755.000
Sipërfaqe m2 5030
Qyteti Durres
Adresa Maminas

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres.
Ndodhet prane rruges kryesore me akses direkt ne autostrade.
Ka nje siperfaqe totale prej 5030 m2.
Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e fabrikave, kapanone, fasoneri etj.
Zona eshte e preferuar nga investituret vendas dhe te huaj per shkak te pozicionit shume te favorshem dhe aksesit qe ka.
Ka akses direkt ne autostrade, ne rrugen e Lalzit, ne rrugen Vore Marikaj  etj.
Prona ka certifikate pronesie me statusin are.

Cmimi 755.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën