Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes (HRS-819-1S)

ID HRS-819-1S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 3.080.000 Euro
Sipërfaqe m2 44.000 m2
Qyteti Himare
Adresa

Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes

Ndodhet pak metra larg bregut te detit.

Toka ka nje siperfaqe prej 44.000 m2 me statusin kullote e regjistruar ne ZRPP ne vitin 2006.

Vendodhja shume prane detit eshte destinacioni perfekt per investitoret vendas dhe te huaj per te investuar.

Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje kompleksi vilash, resort etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 70 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën