Toke per shitje ne Bulevardin Blu ne zonen e Kamzes, ne rruge kryesore, Tirane (TRS-418-44a)

ID TRS-418-44a
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 385.000 Euro
Sipërfaqe m2 3500 m2
Qyteti Tirane
Adresa Kamez

Toke per shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez.

Toka pozicionohet ne vijen e pare te bulevardit kryesor gjithashtu rruge kryesore lidhese e zones se veriut te Shqiperise.

Ka nje siperfaqe 3500 m2 me statusin are.

Me permasa te rregullta ne forme drejkendeshi.

Shume e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi dhe investimi.

Me letra te rregullta pronesie.

 

Cmimi 110 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën