Toke per shitje ne fshatin Bubq

ID DRS-721-1V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 72.960
Sipërfaqe m2 6080 m2
Qyteti Durres
Adresa Bubq

Toke per shitje ne fshatin Bubq ne rrethin e Durresit.
Me nje siperfaqe te rregullt drejtekendore prej 6080 m2, toka eshte e pershtatshme per ndertim
apo shfrytezim per aktivitete te ndryshme.
Toka eshte me statusin are.
Kufizonet ne dy krahe nga rruge dytesore ku njera eshte e shtruar me asfalt.
Ndodhet prane rruges Bubq-Fushe-Kruje dhe prane Kishes Betania.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 12 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën