Toke per shitje ne fshatin Gurez ne Lac

ID KRS-124-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 25.000
Sipërfaqe m2 8260m2
Qyteti Kruje
Adresa Gurez, Lac

Toke per shitje ne Gurez.
Ofrohet nje siperfaqe prej 8260m2 dhe mban statusin are.
Toka ka terren te rrafshet dhe forme te rregullt drejtkendore, si dhe kufizohet ne dy anet e saj me rruge.
Prane saj jane pozicionohen shume biznese dhe banesa.
Aksesohet lehtesisht ne fshatrat perreth dhe me rrugen nacionale.
Toka eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, magazine, firme prodhimi apo sherbimi, fasoneri etj

Cmimi: 25.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën