Toke per shitje ne fshatin Guri i Kuq ne Pogradec

ID PGS-1222-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 293.600
Sipërfaqe m2 1130m2 + 338m2
Qyteti Pogradec
Adresa Guri i Kuq, Pogradec

Toke per shitje tek Guri i Kuq, prane zones se Memelishtit ne Pogradec.
Ofrohet nje siperfaqe prej 1468m2 e ndare ne dy parcela perkatesisht 1130m2 dhe 338m2 ku te dyja mbajne statusin truall.
Dy parcelat ndahet me rruge ne mes dhe njera prej tyre ka akses direkt ne rrugen kryesore.
Pozicionohet shume prane liqenit te Ohrit.
Zona eshte e zhvilluar, me infrastrukture te mire dhe eshte mjaft e pershtatshme per ndertimin e nje vile, hoteli dhe shume biznese te tjera.
Toka disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 200 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën