Toke per shitje ne fshatin Kosmac ne Shkoder (SHS-619-1S)

ID SHS-619-1S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 49.000 Euro
Sipërfaqe m2 7500 m2
Qyteti Shkoder
Adresa

Toke per shitje ne fshatin Kosmac, prane rruges kryesore ne Shkoder.

Ka nje siperfaqe totale prej 7500 m2.

Toka ka statuin truall dhe eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose per qellime biznesi duke qene se ndodhet shume prane rruges kryesore.

Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.

Ndodhet rreth 9.7 km larg qytetit te Shkodres.

Toka eshte e pajisur me dokument te rregullt hipotekor.

 

Cmimi 49.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën