Toke per shitje ne fshatin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-1E)

ID GLS-918-1E
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 43.440 Euro
Sipërfaqe m2 3620 m2
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa Gjiri i Lalzit

Toke per shitje ne rrugen Hoxha ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit.

Toka eshte gjithsej 3620 m2, nga e cila 3220 m2 eshte are dhe 400 m2 eshte truall.

Pozicionohet brenda vijes se verdhe ne qender ne Shkalle.

Ndodhet 500 m linear larg rruges kryesore.

Prona gjendet ne nje lagje mjaft te njohur te Gjirit te Lalzit.

Ka hapersire per te ndertuar edhe 4 apo 5 vila.

Toka ka certifikate te rregullt pronesie.

Zona prane te ciles ndodhet toka eshte shume zhvilluar si edhe mjaft e frekuentuar. Eshte nje zone e favorshme per te ndertuar banesa apo ambiente biznesi. 

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, vajtjen ne det si edhe ne Autostaden Tirane Durres apo rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 12 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit.
Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2.
Ndodhe
Në Shitje GLS-918-2E 49100 €

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit. Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2. Ndodhet 1 km nen rrugen ...