Toke per shitje ne fshatin Shkallnur ne Durres (DRS-1116-2K)

ID DRS-1116-2K
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 74.000 Euro
Sipërfaqe m2 3150 m2
Qyteti Durres
Adresa Durres

Toke per shitje ne fshatin Shkallnur ne Durres.

Toka ka nje hapesire prej 3150 m2 dhe ndodhet shume prane rruges kryesore.

Prona eshte pershtatshme per lloje te ndryshme investimi si banese, hotel etj.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 10.000.000 ALL

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën