Toke per shitje ne Gjinar te Elbasanit

ID ELS-524-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 300 euro/m2
Sipërfaqe m2 600
Qyteti Elbasan
Adresa Gjinar, Elbasan

Toke per shitje ne fshatin turistik te Gjinarit, pjese e qytetit te Elbasanit.
Ofrohet nje siperfaqe prej 600m2, ka nje forme te rregullt dhe infrastrukture te mire.
Trualli ndodhet brenda studimit urbanistik te qendres se zones dhe ka pozicion shume te mire per perdorim, ndertim dhe investime te ndryshme si vile, shtepi pushimi, guesthouse etj.
Zona eshte e zhvilluar dhe me biznese te ndryshme perreth si restorante dhe bujtina.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 300 euro/m2 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Truall per shitje 500+ m2, ne rrugen Janaq Kilica, te lagjes Partizani ne Elbasanit. Trualli eshte m
Në Shitje 230,000€ €

Truall per shitje 500+ m2, ne rrugen Janaq Kilica, te lagjes Partizani ne Elbasanit. Trualli eshte me hipoteke. Trualli ...