Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-718-1E)

ID GLS-718-1E
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 Euro
Sipërfaqe m2 1250 m2
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa Gjiri i Lalzit

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres.

Toka ka nje siperfaqe prej 1250 m2 dhe ka dokument te rregullt hipotekor. Ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe gjendet ne nje zone ku sipas planit te rregullimit te territorit aty mund te ndertohen vila 3 ose 4 kateshe.

Zona prane te ciles ndodhet toka eshte shume zhvilluar si edhe mjaft e frekuentuar nga turistet, banoret dhe shqiptaret. Eshte nje zone e favorshme per te ndertuar banesa apo ambjente biznesi.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, ne vajtjen ne det si edhe ne Autostraden Tirane-Durres apo rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 100.000 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën