Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-2L)

ID GLS-119-2L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 Euro
Sipërfaqe m2 5600 m2
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa Gjiri Lalzit, Durres

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit.

Ka nje siperfaqe prej 5600 m2 duke u pozicionuar vetem 1km larg bregut te detit. 

Eshte e gjitha fushe dhe me permasa te rregullta drejtkendesh.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per qellime biznesi por edhe individuale , per ndertimin e nje vile ose dy.

Zona eshte mjaft e zhvilluar se fundmi me  investimeve qe po behen me resorte dhe rezidenca.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi : 60.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit.
Toka ka nje siperfaq
Në Shitje GLS-918-3E 67.200 €

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit. Toka ka nje siperfaqe prej 5600 ...