Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-3L)

ID GLS-119-3L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 Euro
Sipërfaqe m2 4004 m2
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa Gjiri Lalzit, Durres

Toke per shitje shume prane plazhit San Pietro.

Toka ka nje siperfaqe prej 4004 m2 dhe ndodhet vetem 800m nga bregu i detit.

Ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe me mundesi shume te mira per ndertimin e nje ose me shume vilave.

Zona prane te ciles ndodhet toka eshte shume zhvilluar si edhe mjaft e frekuentuar nga turistet dhe vendasit.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, apo rruge te tjera nderlidhese.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 60.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit.
Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2.
Ndodhe
Në Shitje GLS-918-2E 49100 €

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit. Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2. Ndodhet 1 km nen rrugen ...