Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-519-1S)

ID GLS-519-1S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 Euro
Sipërfaqe m2 1000 m2
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit, prane plazhit San Pietro.

Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe ndodhet rreth 250 m nga bregu i detit.

Toka pozicionohet prane rruges kryesore.

Toka ka statusin are dhe eshte aprovuar nje master plan per ndertimin e ndertesave 4 kateshe.

Zona eshte shume e frekuentuar nga vendasit dhe te huajt dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi duke qene se eshte zone ne zhvillim.

Ka akses ne rrugen kryesore te Gjirit te Lalzit dhe rruge te tjera nderlidhese.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 150.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën