Toke per shitje ne Kepin e Rodonit , Durres

ID GLS-620-2a
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 808.000
Sipërfaqe m2 10.100
Qyteti Gjiri Lalzit
Adresa Kepi i Rodonit

Toke per shitje tek Kepi i Rodonit .

Vetem pak metra larg detit e drejtuar per nga nje gjir privat plazhi, shume e pershtatshme per ndertimin e nje kompleksi vilash duke marre parsysh pozicionin dhe vemendjen e vecante te kesaj zone per te tilla ndertime. Siperfaqe totale 10.100 m2 me statusin are .

Akses me rruge dhe infrastrukture e rregullt.

Me certificate te rregullt pronesie

Cmimi 80 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën