Toke per shitje ne Kosmac ne Shkoder

ID SHS-222-1V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000 Euro
Sipërfaqe m2 3890 m2
Qyteti Shkoder
Adresa Kosmac, Shkoder

Toke per shitje prane qytetit te Shkodres.

Ka nje siperfaqe prej 3890 m2 ne forme te rregullt drejtkendesh.

Hapesira eshte e pershtatshme per ndertim banese ose aktiviteti biznesi.

Afersia me qytetin e Shkoders dhe Velipojen e ben toke mjaft atraktive.

E pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 80.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder
Toka ka nje hapesire prej 3500 m2 shume prane rru
Në Shitje VLS-216-1K 70.000 €

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder Toka ka nje hapesire prej 3500 m2 shume prane rruges kryesore per ne ...