Toke per shitje ne Lushnje

ID LUS-923-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 56.300
Sipërfaqe m2 5230
Qyteti Lushnje
Adresa Karbunara e Vogel

Toke per shitje ne fshatin Karbunar ne Lushnje.
Ka nje siperfaqe prej 5230m2 dhe mban statusin are.
Toka ka nje forme te rregullt drejtkendore dhe terren te rrafshet.
Eshte e pozicionuar jo shume larg rruges gje e cila e ben goxha te aksesueshme dhe te shfrytezueshme.
Toka ka sistem ujitje dhe kullimi perreth saj.
Eshte e pershtatshme per ndertim te disa shtepive private si dhe magazine ose kapanone.

Cmimi: 6.000.000 leke

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën