Toke per shitje ne Rinas, rruga e Aeroportit , (TRS-1017-12a)

ID TRS-1017-12a
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 484.000 Euro
Sipërfaqe m2 8800 m2
Qyteti Rinas
Adresa Rinas

Toke per shitje ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur rruga e Aeroportit.

Toka ka nje siperfaqe prej 8800 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare te rruges me nje shtrirje horizontale.

Momentalisht kesaj zone po i behet studimi urbanistik nga bashkia perkatese.

E pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe investimi. Ne kete pjese rruge lejohet edhe kalimi e kamionave.

Cmimi 55 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën