Tokë 5000+ m2 Në Shitje Tirane

Toke per shitje ne zonen e Domjes, e pozicionuar shume prane rruges kryesore dhe autostrades.
Me nj
Në Shitje 224-24A 1.536.000 €

Toke per shitje ne zonen e Domjes, e pozicionuar shume prane rruges kryesore dhe autostrades. Me një siperfaqe prej 9600m2 dhe formë të rregullt, prona ofron shumë hapësirë për ndërtim dhe organizim efikas të ...

Toke per shitje ne zonen e Breg Shkozes, shume prane Ures se Gjoles.
Ka nje siperfaqe prej 7500m2 d
Në Shitje 423-15A 525.000 €

Toke per shitje ne zonen e Breg Shkozes, shume prane Ures se Gjoles. Ka nje siperfaqe prej 7500m2 dhe mban statusin are. Pozicionohet shume prane rruges kryesore gje qe e ben mjaft te aksesueshme dhe te favorshme per ndertim. Sistemi i kullimit, uji i ...

Toke per shitje ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan.

Toka ka nje siperfaqe prej 13.600 m2 te ndare
Në Shitje 522-26S 1.088.000 €

Toke per shitje ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan. Toka ka nje siperfaqe prej 13.600 m2 te ndare ne 12.300 m2 ne statusin are, 1150 m2 ne statusin kullote dhe 150 m2 ne statusin pyll. Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet gradualisht dhe mund te ...

Toke per shitje 20 min larg Tiranes.

Ka nje siperfaqe prej 6500 m2 me forme te rregullt drej
Në Shitje 222-49V 292.500 €

Toke per shitje 20 min larg Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 6500 m2 me forme te rregullt drejtkendore. E pershtatshme per ndertim vile ose magazine per biznes. Toka ka akses direkt ne rruge cka e ben lehtesisht te aksesueshme. E pajisur ...

Toke per shitje ne Fshatin Domje ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 7000 m2 me permasa 35 m gjeresi
Në Shitje 421-34V 350.000 €

Toke per shitje ne Fshatin Domje ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 7000 m2 me permasa 35 m gjeresi dhe 200 m gjatesi. Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge. E pershtatshme per ndertim banese ose per magazine apo aktivitete te ...

Toke ne shitje prane autostrades Tirane -Durres ,Kashar 

Ndodhet prane rruges kryesore me ak
Në Shitje 1020-4i 604.800 €

Toke ne shitje prane autostrades Tirane -Durres ,Kashar  Ndodhet prane rruges kryesore me akses te lehte ne te. Ka nje siperfaqe totale prej 5040 m2 e cila eshte ne forme te rregullt. Prona eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje , ...

Toke per shitje ne Ahmetaq ne Tirane.
Ka siperfaqe totale prej 14.000 m2 me parametra te rregullta.
Në Shitje 1219-49L 308.000 €

Toke per shitje ne Ahmetaq ne Tirane. Ka siperfaqe totale prej 14.000 m2 me parametra te rregullta. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses direkt ne te. Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje kapanoni, fabrike ose veprimtari te ...

Toke per shitje prane rruges Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej
Në Shitje 1219-15S 247.000 €

Toke per shitje prane rruges Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 5975 m2 me statusin are. Ndodhet prane rruges kryesore dhe rreth 5 km larg qendres se qytetit. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje ...

Toke per shitje ne Peze Helmes, prane rezervarit, ne Tirane.

Trualli ka nje siperfaqe totale prej
Në Shitje 917-10K 315.000 €

Toke per shitje ne Peze Helmes, prane rezervarit, ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe totale prej 9000 m2 te organizuar ne nje siperfaqe kuadrate dhe te njejte. Eshte je truall shume i pershtatshem per investim duke konsideruar qe mundeson uje dhe ...

Toke per shitje prane Qendres Boterore Bektashiane, ne rrugen Agush Gjergjevica, ne Tirane.

Ka nj
Në Shitje 219-15S 1.045.000 €

Toke per shitje prane Qendres Boterore Bektashiane, ne rrugen Agush Gjergjevica, ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 5500 m2. Toka ka statusin are me koificent ndertimi 1.5. Ka akses ne rrugen Pjeter Budi, rrugen Hysen Loci etj. Prona ...

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane.

Ndodhet afer liqenit te farkes te Rruga Dig
Në Shitje 1218-29S 910.000 €

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane. Ndodhet afer liqenit te farkes te Rruga Diga e Liqenit, shume prane pedonales gjithashtu. Ofron siperfaqe totale prej 7000 m2 me statusin are. Eshte shume prane rruges kryesore e cila ...

Toke per shitje ne fshatin Domje, afer me rrugen e Rinasit .
Siperfaqe 7800 m2  me permasa te
Në Shitje 518-52a 390.000 €

Toke per shitje ne fshatin Domje, afer me rrugen e Rinasit . Siperfaqe 7800 m2  me permasa te rregullta , me statusin are, e rrethuar nga 2 ane me rruge.  Pozicionohet afer rruges kryesore te ketij fshati dhe vetem pak km nga rruga kryesore e ...

Toke per shitje ne rrugen Agush Gjergjevica ne rrethin e Tiranes.

Toka ka nje siperfaqe prej 9199
Në Shitje 318-44a 1.379.925 €

Toke per shitje ne rrugen Agush Gjergjevica ne rrethin e Tiranes. Toka ka nje siperfaqe prej 9199.5 m2 dhe pozicionohet ngjitur me rrugen. Kjo prone perbehet nga 8000 m2 me statusin are dhe 1199.5 m2 me statusin vreshte. Ndodhet ne nje zone qe ...

Toke per shitje ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur rruga e Aeroportit.

Toka ka nje siperfaq
Në Shitje 1017-12a 484.000 €

Toke per shitje ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur rruga e Aeroportit. Toka ka nje siperfaqe prej 8800 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare te rruges me nje shtrirje horizontale. Momentalisht kesaj zone po i behet studimi ...

Toka ndodhet ne afersi te Pallatit te Brigadave.

Siperfaqja e tokes eshte 5200 m2.

Vendndodhja
Në Shitje 617-17K 3.120.000 €

Toka ndodhet ne afersi te Pallatit te Brigadave. Siperfaqja e tokes eshte 5200 m2. Vendndodhja e tokes eshte vleresuar si nje nder pozicionimet me strategjike per investime industriale. Toka eshte e pajisur rregullisht me te gjitha dokumentat e ...

Toke per shitje afer Qtu-se, ne autostraden Tirane-Durres.
Toka ka nje siperfaqe prej 6000 m2.
Esh
317-39d 450.000 €

Toke per shitje afer Qtu-se, ne autostraden Tirane-Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 6000 m2. Eshte e pozicionuar ne rruge dytesore. 1.5 km larg autostrades. Toka eshte e ndodhet shume afer rruges. Mund te perdoret per biznes, per te ndertuar, ...

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore. 
To
Në Shitje 317-19L 429.000 €

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore.  Toka ka siperfaqe prej 8580 m2. Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje fabrike, kapanoni ose veprimtari te ndryshme ekonomike. Kjo zone eshte ...

Toke per shitje ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane.

Toka ka nje siperfaqe prej 7060 m2 shume prane
Në Shitje 616-26K 706.000 €

Toke per shitje ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 7060 m2 shume prane autostrades Tirane-Elbasan. Kjo zone eshte e njohur per ndertimin e vilave luksoze. Prane kesaj toke eksizton mundesi per te blere dhe parcela te ...

Toke per shitje ne rrugen Bucia ne zonen e Yrshekut ne Tirane.
Pozicionohet buze rruge kryesore me
Në Shitje 516-40b 550.000 €

Toke per shitje ne rrugen Bucia ne zonen e Yrshekut ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore me hyrje-dalje ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres. Toka ka siperfaqe prej 5500 m2 dhe eshte ne formen e nje drejtkendeshi. Kjo prone kufizohet ...

Toke per shitje prane rruges Egnatia ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe shinave ek
Në Shitje 216-40b 600.000 €

Toke per shitje prane rruges Egnatia ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe shinave ekzistuese te trenit. Toka ka siperfaqe prej 7500 m2. Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje fabrike, kapanoni ose veprimtari te ndryshme ...

Toke per shitje prane rruges Bulevardi Blu ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nj
Në Shitje 815-21b 438.900 €

Toke per shitje prane rruges Bulevardi Blu ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje zone te mbushur plot me biznese te ndryshme. Toka ka siperfaqe prej 7700 m2 dhe eshte ne formen e nje drejtkendeshi te rregullt. Gjatesia e saj e cila ...

Toke per shitje prane ures se Tapizes ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore nacionale dhe k
Në Shitje 715-16b 350.000 €

Toke per shitje prane ures se Tapizes ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore nacionale dhe ka formen e nje drejtekendeshi te rregullt. Toka ka siperfaqe prej 6156 m2 dhe eshte e pajisur me leje ndertimi nga komuna respektive e zones per ...