Toke per shitje ne Surrel ne Tirane

ID TRS-1019-81S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000
Sipërfaqe m2 4000
Qyteti Tirane
Adresa Surrel

Toke per shitje ne fshatin Surrel ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 4000 m2 e cila ofrohet me statusin are.
Zona eshte shume e qete dhe e preferuar per banim.
Prona eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile private, restoranti, hoteli etj.
Ka akses te shpejt ne rrugen e Rexhekrit, rrugen Alajdin Frasheri prane Farkes etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 200.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën