Toke per shitje ne Vore ne Tirane

ID TRS-1219-17S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000
Sipërfaqe m2 2000
Qyteti Tirane
Adresa Vore

Toke per shitje ne rrugen Mucaj ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe ndodhet ne rrugen dytesore shume prane autostrades Tirane-Durres.
Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose ndertese per biznes.
Zona eshte shume e zhvilluar, prane saj operojne biznesit e tyre shume kompani te ndryshme.
Ka akses te shpejt ne autostrade, zonen e Vores dhe rreth 12 km larg Tiranes.
Prona ka certifikate pronesie.

Cmimi 160.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën