Toke per shitje ne zonen Bisht Kamez ne Durres

ID DRS-622-2A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 481.050 euro
Sipërfaqe m2 53.450 m2
Qyteti Durres
Adresa Bisht Kamez, Durres

Toke per shitje ne zonen Bisht Kamez ne Durres.
Ka nje siperfaqe totale prej 53.450 m2 dhe mban statusin are.
Eshte toke e ngritur e cila nuk ka nevoje per mbushje me dhera dhe inerte.
Ka infrastrukture rrugore ne krye te parceles dhe ka sistem kullimi.
Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 9 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën