Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane

ID TRS-1019-82S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000
Sipërfaqe m2 4000
Qyteti Tirane
Adresa Farka e Vogel

Toke per shitje prane rruges Selman Bulku, ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane.
Ndodhet shume prane Liqenit te Farkes.
Toka ka nje siperfaqe prej 4000 m2.
Zona perreth eshte shume e qete dhe e mbushur me ajer te paster.
Eshte vendi perfekt per investimin nje vile, kompleksi vilash, resort duke qene e pozicionur shume prane liqenit.
Ka akses te lehte ne rrugen Selman Bulku, rrugen Xhelal Molla, rrugen Diga e Liqenit etj.
Prona ka certifikate pronesie.

Cmimi 400.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën