Toke per shitje ne zonen e Fllakes ne Durres

ID DRS-623-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 410.000
Sipërfaqe m2 10.000 m2
Qyteti Durres
Adresa Xhafzotaj, Durres

Toke per shitje ne Xhafzotaj te zones se Fllakes ne Durres.
Ka nje siperfaqe prej 10.000m2 dhe mban statusin are.
Toka ka nje forme te rregullt drejtkendore dhe shtrihet ne nje plan te drejte e te rrafshet.
Pozicionohet shume prane rruges cfare e ben mjaft te aksesueshme dhe mundesi te mire investimi.
Prane tokes ka te pozicionuar kabine elektrike si dhe sistem ujitje dhe kullimi po ashtu.
Infrastruktura e rregullt, pozicionimi dhe hapsira qe ofron e bejne mjaft te favorshme per investim.
Eshte e pershtatshem per ndertimin e disa vilave, kapanone, magazina dhe per shfrytezim te disa formave.
Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 410.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën