Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalzit (GLS-119-1L)

ID GLS-119-1L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 Euro
Sipërfaqe m2 3200 m2
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa Gjiri Lalzit, Durres

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit.

Ofron siperfaqe totale prej 3200 m2, vetem 400m nga bregu i detit.

Toka ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe nje infrastukture te rregullt.

Kjo prone shte shume e pershtatshme per nderimin e disa vilave ose kapanon.

Zona eshte zhvilluar shume kohet e fundit prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Toka eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie me statusin are.

Cmimi: 100.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën