Toke per shitje ne zonen e Gryke Lumit ne Lezhe (LES-619-51T)

ID LES-619-51T
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 220.000 Euro
Sipërfaqe m2 281 m2
Qyteti Lezhe
Adresa

Karburant dhe Toke per shitje ne zonen e Gryke Lumit ne Lezhe.

Ndodhen ne krahe te rruges kryesore.

Trualli ka nje siperfaqe totale prej 281 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 94 m2 dhe eshte i organizuar ne: 2 godina 1-kateshe perballe njera tjetres dhe toke.

Objekti eshte ne gjendje pune dhe momentalisht shfrytezohet si karburant.

Ka akses direkt ne rrugen Lezhe-Shkoder, zonen e Shenkollit dhe rrugeve te tjera lidhese.

 

 

Cmimi: 220.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën