Toke per shitje ne zonen e Hammallaj ne Durres, (DRS-917-2d)

ID DRS-917-2d
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 182.500 Euro
Sipërfaqe m2 7300 m2
Qyteti Durres
Adresa Hamallaj, Durress

Toke per shitje ne zonen e Hammallajt ne Durres.

Toka ka nje siperfaqe prej 7300 m2

Ndodhet prane rruges kryesore dhe ne vijen e dyte bregdetare.

Ka nje siperfaqe te mjaftueshme per ndertim ose per ta shfrytezuar per bujqesi.

Zona eshte e njohur per plazhin dhe vizitohet nga turistene sezonin e veres.

E pajisur me certifikate pronesie te rregullt

 

 

Cmimi 25 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën