Toke per shitje ne zonen e Marikaj ne Durres (DRS-818-1L)

ID DRS-818-1L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 50.000 Euro
Sipërfaqe m2 1000 m2
Qyteti Durres
Adresa Marikaj, Durres

Toke per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Durres.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses direkt ne te.

Ofron siperfaqe totale prej 1000 m2.

Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, kapanon, magazine, kompani prodhimi ose sherbimi etj.

Zona perreth eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt.

Ka akses te direkt ne autostraden Tirane-Durres dhe rrugen dytesore Vore-Marikaj.

Toka eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 50.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke ne shitje ne Sukth, Durres.Toka ndodhet 500 m larg autostrades Tirane-Durres.Ka siperfaqe prej
Në Shitje DRS-1014-1j 60.000 €

Toke ne shitje ne Sukth, Durres.Toka ndodhet 500 m larg autostrades Tirane-Durres.Ka siperfaqe prej 600m2, ku ne te ...

Toke per shitje ne Gjirin e Lalezit ne Durres.
Ka nje hapesire prej 750 m2 duke u pozicionuar ne kr
Në Shitje DRS-1116-1a 49.000 €

Toke per shitje ne Gjirin e Lalezit ne Durres. Ka nje hapesire prej 750 m2 duke u pozicionuar ne krah te rruges ...