Toke per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane

ID TRS-1219-43S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 575.000
Sipërfaqe m2 5000
Qyteti Tirane
Adresa Paskuqan


Toke per shitje ne rrugen Jul Bonati ne Tirane.
Ndodhet buze rruge kryesore shume prane me parkun e Paskuqanit.
Toka ka nje siperfaqe prej 5000 m2.
Zona perreth eshte shume e qete dhe me ajer te paster.
Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile, kompleksi vilash, hotel etj.
Ka akses ne rrugen Besim Cerra, rrugen Havzi Nela, Unazen e Madhe etj.
Prona disponon certifikate pronesie.

Cmimi 115 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën