Toke per shitje ne zonen e Tales ne Lezhe

ID LES-324-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000 euro
Sipërfaqe m2 10.000
Qyteti Lezhe
Adresa Tale, Lezhe

Toke per shitje prane plazhit te Tales ne Lezhe.
Ofrohet nje siperfaqe prej 10.000m2 dhe ka nje forme te rregullt drejtkendore.
Toka eshte e pozicionuar shume prane rruges kryesore dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.
Prane saj ka rrjet te energjise elektrike, sistem te ujit te pijshem dhe sistem kullimi.
Zona eshte e zhvilluar, dhe e populluar.
Toka eshte e studiuar dhe e pershtshme per ndertim te disa vilave, pallat etj.
Eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 40 euro/m2
400.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën