Toke per shitje prane bregdetit te Jales (HRS-619-1S)

ID HRS-619-1S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 1.800.000 Euro
Sipërfaqe m2 120.000 m2
Qyteti Himare
Adresa

Toke per shitje prane bregdetit te jales.

Ndodhet rreth 1 km larg nga deti.

Ka nje siperfaqe prej 120.000 m2 me statusin kullote i regjistruar nga ZRPP ne vitin 2006.

Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje kompleksi vilash, hotele apo shtepi pushimi.

Zona eshte e qete dhe me ajer te paster, e mbushur plot me gjelberim.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 15 Euro/m2 (I diskutueshem)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën