Toke per shitje prane Citypark ne Vore , Tirane.

ID TRS-420-13A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 772.500
Sipërfaqe m2 4544
Qyteti Tirane
Adresa Citypark , Km 12 Tirane-Durres .

Toke per shitje ngjitur me Citypark .

Ndodhet prane rruges kryesore me akses te lehte ne te.
Ka nje siperfaqe totale prej 4544 m2 e cila eshte ne forme te rregullt.
Prona eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje fabrike, kapanoni, magazina te ndryshme etj.
Zona eshte industriale ku shume biznese operojne aktivitetet e tyre.
Ka akses ne , autostraden Tirane-Durres, rrugen dytesore te autostrades  dhe rruget lidhese me bashkine e Vores . 
Toka disponon certifikate pronesie dhe ne rast deshire per te kryer ndertime ne te aplikohet prane Bashkise Vore .

 

Cmimi 170 Eur/M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën