Toke per shitje prane Liqenit te Ohrit ne Pogradec

ID PGS-622-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 337.500
Sipërfaqe m2 2700 m2
Qyteti Pogradec
Adresa Hudenisht, Pogradec

Toke per shitje ne fshatin Hudenisht ne Pogradec.
Ka nje siperfaqe prej 2700 m2 dhe mban statusin are.
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar te qytetit dhe eshte e mjaft pershtatshme per ndertim.
Ofron nje pamje te bukur vetem pak metra nga liqeni prane te cilit jane zhvilluar hotele dhe restorante.
Lidhet shume lehte me rrugen nacionale.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 337.500 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën