Toke per shitje prane zones se Farkes ne Tirane (TRS-719-27T)

ID TRS-719-27T
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Sipërfaqe m2 1236 m2
Qyteti Tirane
Adresa

Toke per shitje ne rrugen Lugjasi ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale prej 1236 m2 prona eshte e organizuar ne 300 m2 truall dhe pjesa tjeter toke.

Toka eshte mjaft e pershtatshme per ndertim vile ( aktualisht eshte vetem toke ).

Zona rreth saj eshte e qete dhe me ajer te paster.

Ka akses te lehte ne Liqenin e Farkes dhe zonave te tjera perreth.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 120.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane rruges dytesore Butrinti ne zonen e Kasharit ne Tirane.
Pozicionohet buze rru
Në Shitje 718-28L 110.000 €

Toke per shitje prane rruges dytesore Butrinti ne zonen e Kasharit ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka ...