Toke truall per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (QRS-919-1L)

ID QRS-919-1L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000 Euro
Sipërfaqe m2 4000 m2
Qyteti Kavaje
Adresa Qerret, Kavaje

Toke truall per shitje ne vijen e pare te ndertimeve shume prane bregut te detit.

Ofron sisperfaqe totale prej 4000 m2 te ndare ne dy parcela me siperfaqe respektivisht 2500 m2 dhe 1500 m2 me forme trapezi. 

Toka lidhet direkt me rrugen dytesore te zones, ofron infrastukture te rregullt dhe ndodhet 3.4 km nga autostrada Durres-Kavaje.

Kjo prone eshte shume e pershtatshe per ndertimin e ndonje vile private, hotel, restorant, ose bllok vilash.

Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Toke eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie me statusin truall.

Cmimi: 600.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën