Truall dhe Magazine per shitje prane Xhamise se Selites ne Tirane

ID TRS-322-27V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000 Euro
Sipërfaqe m2 1250 m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Pepa

Truall dhe magazine per shitje ne rrugen Hamdi Pepa ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 1250 m2 dhe ndertese prej 420 m2.

Toka eshte e pershtatshme per ndertim objekt banimi ose per zhvillim biznesi.

Aktualisht i dhene me qira per magazine.

Prona e pajisur me certifikate pronesie te rregullt.

Cmimi: 400.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën