Truall per shitje ne bregdetin e Sarandes, (TRS-913-2)

ID
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 30.000 €
Sipërfaqe m2 330 m2
Qyteti Sarande
Adresa

Truall per shitje ne Sarande.

Toka  pozicionohet vetem 80 m larg rruges nacionale Sarande-Butrint dhe vetem 3 km nga qyteti i Sarandes.

E pozicionuar ne kodrine me pamje shume te bukur nga qyteti dhe nga deti.

Toka gezon letra te rregullta pronesie madje zona eshte e studiuar dhe lejohen banesa 4-5 kate.

Me nje siperfaqe prej 330 m2 , dhe me largesi 150 m nga deti.


Cmimi 30.000 €

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande.Toka ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 290 m2
Në Shitje SRS-114-1 32.000 €

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande.Toka ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 290 m2.Pozicionohet 200m ...