Truall per shitje prane Ktheses se Kamzes ne Tirane

ID TRS-424-48X
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 1.000.000
Sipërfaqe m2 4572
Qyteti Tirane
Adresa Kthesa e Kamzes

Truall per shitje prane Terminalit te Autobusave te Veriut dhe te Jugut ne Tirane.
Trualli ofron nje siperfaqe prej 4572 m2.
Ka nje siperfaqe te rregullt dhe terren te sheshte duke e bere shume te pershtatshme per ndertim. 
Prane zones po zhvillohen projekte te medha ndertimi. 
Trualli, i cili pozicionohet shume prane rruges kryesore,ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume biznese dhe sherbime prane.
Zona ka akses te menjehershem ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e Kamzes, ne zonen e Laprakes dhe ne zonen e Kasharit. 
Prona ka certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 1.000.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën