Vila dhe Apartamente per shitje ne bregdetin e Palases ne Dhermi

ID DHS-223-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € .
Sipërfaqe m2 150m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Dhermi
Adresa Palase, Dhermi

Kompleks Rezidencial ne zonen e Palases ne Dhermi, i cili ofron vila dhe apartamente per shitje.
Me nje siperfaqe trualli prej 145.000m2 ku mbi te cilen ofrohet 60.000m2 ndertim.
Ofrohen 6 tipologji vilash te ndara si me poshte:
Vila Elitare, te pozicionuara ne vijen e pare te ndertimit te cilat zoterojne nje siperfaqe prej 440m2 dhe te perbera nga 5 dhoma gjumi, 4 tualete, living room, pjese gatimi te vecuar, pishine individuale dhe ofron pamje fantastike nga deti.

Vila Premium, te cilat pozicionohen pas vilave Elitare dhe ne kuote me te larte duke mos penguar pamjen nga deti. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 300m2 dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, 4 tualete, dhoma e ndenjes dhe kuzhina e vecuar plus pishine individuale.

Vila Standart, e gjendur ne qender te kompleksit, me nje siperfaqe prej 220m2 e cila ofron 3 dhoma gjumi, 4 tualete, sallon, ambient gatimi vecmas dhe pishine.

Vila Small, e cila pozicionohet ne pjesen anesore te kompleksit dhe kane nje siperfaqe prej 199m2 dhe organizohen ne 3 dhoma gjumi, 3 tualete, living room ne systemin open plan bashke me ambientin e gatimit.

Vilat e Bashakngjitura te cilat perbehen nga 2 njesi me hyrje individuale dhe secila ka nje siperfaqe prej 150m2, me nga 2 dhoma, 2 tualete, dhome ndenje dhe ambient gatimi pothuajse te vecuar.

Palazinat 3 Kateshe – Apartamente, pozicionohen ne pjesen perendimore te resortit te ngritur ne 3 kate dhe qe perbehen gjithsej nga 9 apartamente te tipologjise 1+1 dhe 2+1, me siperfaqe nga 75m2 – 117m2.
Cdo apartament disponon ne post parkimi i cili perfshihet ne cmim si dhe apartamentet e katit perdhe kane ne shfrytesim dhe siperfaqen e oborrit.

Cmimi ne varesi te tipologjise se prones dhe siperfaqes.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën