Vila dhe Apartamente per shitje ne Gjirin e Manastirit ne Sarande

ID SRS-523-1A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 1
Sipërfaqe m2 94.8
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Sarande
Adresa Gjiri i Manastirit, Sarande

Manastiri Resort, nje nga komplekset me te reja rezidenciale ne nje nga bregdetet me te bukura te Jugut.
I shtrire ne nje siperfaqe toke prej 5.3 hektaresh ne mes Liqenit te Butrinit dhe detit Jon dhe e ngritur 75 meter mbi nivelin e detit. 
Resorti perfshin nje Boutique Hotel me 5 yje, i cili shtrihet pergjate shkembit duke iu pershtatur peizazhit dhe duke zbritur drejt plazhit, si dhe dy zona banimi ne pjesen e pasme, te quajtura Residenzat e Malit – Banesa Malore, 22 prona dhe Valley Residences, 23 prona duke dalluar keshtu pamjet e vecanta dhe specifike qe ofrojne vetem ato.
Zonat e banimit perbehen nga 45 objekte te tipologjive te ndryshme si:
 Garsoniere - Studio apartments,
 Apartamente dupleks,
 Apartamente 1+1, 2+1, 3+1,
 Vila te siperfaqeve dhe tipologjive te ndryshme.
Zonat e banuara karakterizohen nga:
 Hapesirat e parkimit nen toke ose perdhe
 Qasje brenda banesave me shkalle dhe ashensor.
 Hyrje te vecanta per cdo apartament.
Te gjitha njesite e banimit permbajne nje ambient ndenje me nje kuzhine te hapur ose bar te kombinuar me 1-3 dhoma gjumi, me tarraca ose ballkone te mbuluara.

Projekti pritet te perfundoje brenda vitit 2025.

Cmimi ne varesi te tipologjise se prones dhe siperfaqes.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën