Vile 1 kateshe per shitje ne Berat

ID BRS-1222-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 55.000 euro
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Berat
Adresa Rruga Punetori, Berat

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Punetori ne lagjen Jani Vruho, Berat.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 99m2 dhe siperfaqe trualli prej 645m2.
Organizohet ne nje sallon, kuzhine te ndare, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Shtepia ofrohet e mobiluar.
Ka oborr te bollshem i cili ofron edhe mundesi parkimi.
E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 55.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën