Vile 1 kateshe per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane

ID TRS-222-12S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Filip Shiroka

Vile ne shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 487m2 dhe siperfaqje ndertimi 120m2 te organizuar ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, kuzhine te ndare, tualet dhe oborr.
Ofrohet i mobiluar dhe i shtruar me pllaka.
Ka nje kondicioner ne sallon dhe nje sobe me drure tek njeri nga ambientet e shtepise te cilet mundesojne ngrohjen dhe ftohjen.
Orientohet nga jug-perendimi.
Objekti eshte shume i pershtatshem per banim dhe zona ku ndodhet eshte e
qete.
Ka mundesi parkimi per makina ne oborr.

Cmimi: 75.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane.

Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 10
Në Shitje 919-4S 70.000 €

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane. Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ...

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 t
Në Shitje 715-38b 63.000 €

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 te ndare ne sallon, ...

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje
Në Shitje 716-42K 82.000 €

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 ...

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane.
Ne periferi te Tiranes ndodhet
Në Shitje 821-33F 80.000 €

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane. Ne periferi te Tiranes ndodhet nje banese ...