Vile 1-kateshe per shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-522-36S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 Euro
Sipërfaqe m2 240 + 119.4 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Shtepi private ne shitje ne zonen e Xhamllikut.
Ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, shume prane sheshit Shtraus.
Ka siperfaqje trualli prej 240 m2 dhe siperfaqje ndertimi prej 119.4 m2.
Prona momentalisht perdoret per banim por eshte dhe mundesia e zhvillimit te aktiviteteve te ndryshme te biznesit.
Shtepia eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt.
Cmimi: 150.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryes
Në Shitje 618-16a 160.000 €

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine ...