Vile 1-kateshe per shitje prane rruges Xhanfize Keko ne Tirane (TRS-319-36T)

ID TRS-319-36T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Sipërfaqe m2 117 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane.

Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe nje siperfaqe ndertese prej 72 m2 te organizuar ne: 2 dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhine, tualet, verande.

Vila ofrohet ne kushte shume te mire dhe zona ku ndodhet eshte zone e qete.

Shtepia eshte shume e favorshme dhe mund te sherbeje edhe per biznese te ndryshme.

Ka akses ne rrugen Kongresi I Manastirit dhe rrugen Zihni Sako.

Prona eshte e pajisur me certefikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 120.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryes
Në Shitje 618-16a 115.000 €

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Usaid ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 416.6 m2 dh
Në Shitje 322-41N 110.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Usaid ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 416.6 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe trualli prej 130.30 m2
Në Shitje 419-59L 130.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe trualli prej 130.30 m2 dhe ndertim ...

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej
Në Shitje 1216-29d 115.000 €

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2 dhe 300 m2 ...